ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE - Pardubice – Zelené Předměstí

mzdové ohodnocení

Pardubice

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice.

Staňte se součástí společnosti jako ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Náplň práce:

  • Úklid společných prostor, kanceláří a sociálních zařízení

Nabízíme:

  • 110 Kč/hodinu
  • ranní úklid 5-8h nebo večerní po 2. hodině
  • DPP
  • Férové jednání
  • Odpovědného zaměstnavatele

Potřebujeme:

  • Spolehlivost, pracovitost, zkušenost na stejné pozici vítána

Práce je vhodná pro OZP nebo OZZ, důchodce a MD

Místo výkonu práce: Pardubice – Zelené Předměstí, Sukova tř. 1556