KONSTRUKTÉR ELEKTRO Plzeň

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš vystudovanou VŠ s elektro zaměřením a zajímají tě elektromobily nebo vozidla městské hromadné dopravy? Ovládáš alespoň na začátečnické úrovni konstrukční programy jako jsou Catia nebo AutoCad? Chceš využívat angličtinu při své práci? Pak mi neváhej poslat svůj životopis! Pro společnost sídlící v Plzni hledáme kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR ELEKTRO Plzeň (od 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhování elektrotechnických řešení
  • Kreslení výkresů zapojení u výkonových zařízení
  • Vyhotovení elektro dokumentací, manuálů a kusovníků
  • Komunikace se subdodavateli i zákazníky
  • Zpracování technických částí obchodních nabídek

Co požadujeme?

  • VŠ v oboru elektro
  • Znalost programů Catia, AutoCad a MS Office
  • Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • Zájem o novinky a inovace v elektro oboru i v oblasti elektromobility

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a 2 dny Sick days
  • Jazykové a vzdělávací kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce a teambuilding
  • Benefitní poukázky Flexipass, volné lístky na sportovní a kulturní akce
  • Flexibilní začátek pracovní doby
  • Uplatnění i pro ABSOLVENTY

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!