MOBILNÍ DEVELOPER (AŽ 80 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

40000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme developera, který se pustí do vývoje mobilní aplikace pro finanční společnost poskytující finanční poradenství.

Pracovní náplň

  • Zapojíte se do psaní code review, automatických testů i do průběžné integrace (CI).
  • Dostanete možnost zapojit se do návrhu uživatelského rozhraní a analýzy.
  • Ovlivníte výběr technologií i návrh nových funkcí.

Co požadujeme?

  • Máte zkušenosti s vývojem na iOS (Swift) ¨
  • Zkušenost s Android (Java nebo Kotlin)
  • Zvládáte verzování v GITu.

Co nabízíme?

  • Zajistíme různé vzdělávací kurzy, školení.
  • Máme flexibilní pracovní dobu a můžete čas od času pracovat z domova.
  • Máme pro Vás připravený mobilní telefon, notebook.
  • Samozřejmě máme připravené další benefity (sick days, firemní akce atd.).
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.

  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.