OBCHODNÍ ŘEDITEL – NÁVRHY INTERIÉRŮ

Neaktivní nabídka

až 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Slovensko

Máte chuť rozjet business na Slovensku pro významnou společnost z oblasti návrhů interiérů? Jste zkušeným manažerem a v obchodě se cítíte jako ryba ve vodě? Komunikace v anglickém jazyce Vám není cizí a mezi Vaši klientelu patří movití zákazníci? Pakliže Ano, hledáme právě Vás! Neváhejte se ozvat, abychom si řekli více informací o společnosti a o pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL – NÁVRHY INTERIÉRŮ (4000 EUR)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za výsledky v rámci slovenské pobočky
  • Strategické plánování a nastavování rozpočtu
  • Vedení týmu podřízených (cca 7 lidí)
  • Vyhledávání nových projektů a jednání s movitou klientelou
  • Udržování a péče o stávající obchodní kanály v SR
  • Řízení a rozvíjení obchodních aktivit v rámci SR
  • Nastavování marketingových strategií
  • Přímý reporting akcionářům

Co požadujeme?

    Požadujeme
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • víceletá praxe na vedoucí pozici v oblasti prodeje prémiových produktů
  • výhodou znalost z oblasti návrhů interiérových prvků, popřípadě prostředí realitních kanceláří, developingu či architektury
  • člověka s vlastní sítí VIP klientely
  • anglický jazyk na úrovni vedení obchodního jednání
  • týmového hráče, který se umí samostatně rozhodovat
  • ochotu cestovat k zákazníkům v rámci SK
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • zajímavé pracovní prostředí v zavedené společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový plán
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební automobil (popřípadě příspěvek na dopravu vlastním)
  • možnost práce z domu
  • možnost nástupu: ihned
  • místo pracoviště: Bratislava (celá SK)