OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ

Neaktivní nabídka

60000 - 90000 Kč

Základní info: Jste zkušeným manažerem a v oblasti obchodu se cítíte jako ryba ve vodě? Jste kreativní člověk, který se nebojí realizovat své vize a vedení obchodního jednání v anglickém jazyce je pro Vás hračka? Pokud je Vaší odpovědí na výše položené otázky ano, pak čtěte dále a zašlete nám svůj životopis. Významná výrobní společnost hledá nový řídící článek na pozici: OBCHODNÍ ŘEDITEL S AJ

Pracovní náplň

  • Strategické řízení obchodu (z větší části export výrobků do zahraničí)
  • Nastavování marketingových strategií
  • Plánování a nastavování rozpočtu
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů a priorit
  • Vyjednávání cenových podmínek se zahraničními partnery
  • Řízení a rozvíjení obchodních aktivit v rámci ČR a zahraničí
  • Zvyšování produktivity práce a efektivity obchodu
  • Vedení obchodního týmu (cca 4 lidi)

Co požadujeme?

  • ŠS/VŠ vzdělání
  • Víceletou praxi ve vedení obchodu a týmu podřízených (výrobní společnost výhodou)
  • Anglický jazyk – min. úroveň B2 (schopný vést obchodní jednání)
  • Praxi s rozvojem obchodní a marketignové strategie a plánování
  • Orientaci na dosažení výsledku a plnění cílů
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Strategický a analytický styl uvažování

Co nabízíme?

  • Prostředí zavedené české výrobní společnosti
  • Místo ve vyšším managementu firmy
  • Možnost podílet se na rozvoji společnosti
  • Auto vyšší třídy i k soukromým účelům
  • Měsíční prémie a roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Místo výkonu práce: okres Blansko (severně od Blanska)