Aplikační vývojář s JavaScriptem.

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro společnost poskytující firmám vlastní informační systém hledáme vývojáře, který jim pomůže s vývojem aplikací z oblasti ERP, CRM, DMS pro jejich vlastní platformu.

Pracovní náplň

    Mimo vývoje aplikací nám pomůžete i s rozvojem a údržbou objektového modelu. Budete navrhovat i uživatelské rozhraní a také potřebujeme implementovat business logiku.

Co požadujeme?

    Máte zkušenosti s programováním webových aplikací v JavaScriptu a znalost práce s relačními databázemi (jazyk SQL)
    Rádi bychom abyste byli flexibilní, kreativní s pozitivním přístupem k pracovním úkolům. Také je třeba abyste byli komunikativní a byli schopni spolupracovat s týmem, ale nebáli se ani samostatné práce.
    Pokud znáte HTML5 a CSS a ještě k tomu se orientujete v podnikových procesech je to pro nás výhodou.

Co nabízíme?

    Práci ve stabilní firmě s mladým kolektivem.
    Pružnou pracovní dobu s možností i home office.
    Úzkou spolupráci na vývoji CMS frameworku a pokud budete chtít a cítit se na to, můžete se na vývoji i podílet.
    Firemní benefity (firemní akce, sick days, stravenky, nápoje, občerstvení a další...).

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.