ŘEDITEL MARKETINGU (90. - 100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

90000 - 100000 Kč

Jste přirozená autorita, umíte budovat značku, plánujete marketingové strategie? Dokážete pracovat s budgetem a jste zvyklí komunikovat s managementem? Zda je vaše odpověď z 99,99% ano, pak je Vám tato nabídka šitá na míru!

Pracovní náplň

  • Řízení marketingu pro skupinu jednotlivé společnosti ve skupině.
  • Budování a správné řízení značky a značek ve skupině.
  • Identifikace zákazníků, jejich potřeb, sledování konkurence.
  • Podílení se na zvýšení hodnoty a zlepšení současných produktů.
  • Vývoji budoucích produktů na základě zjištěných potřeb zákazníků.
  • Spolupráce na odhalování statistik a strategií pro vývoj a implementaci marketingových a brandingových strategií.
  • Důsledná identifikace příležitostí k růstu v rámci našeho zavedeného klientského portfolia.
  • Krátkodobé a dlouhodobé plánování strategických aktivit vedoucích k růstu.
  • Znalost klíčových metrik výkonnostního marketingu a měřicích nástrojů, s cílem využití výsledků v praxi.

Co požadujeme?

  • Bakalářský titul v oboru marketing, reklama nebo komunikace, alternativně příbuzný obor.
  • Prokazatelné výsledky na marketingových pozicích a vytváření marketingových kampaní.
  • Vynikající komunikační a rozhodovací schopnosti.
  • Zkušenosti s digitálním a tištěným marketingem obsahu a marketingem sociálních médií.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené.
  • Multisportku.
  • Příspěvek na vzdělání.
  • 3 „sick days“.
  • Penzijní přípojištění.
  • Notebook.
  • Mobilní telefon.
  • Občerstvení na pracovišti, teambuildingy.
  • Práci v úspěšném a příjemném kolektivu profesionálů.
  • Profesní růst a motivaci

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.