PROFESIONÁL BOZP A PO

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste profesionál BOZP a PO a hledáte práci, kde budete externě firmám zajišťovat poradenství v tomto odvětví? Baví Vás cestovat po Plzeňském kraji a setkávat se s různými klienty? Skvělé! Pak je tato pozice pro vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • domlouvat schůzky u našich klientů
  • návštěvy klientů v Plzeňském kraji
  • podávat odborné poradenství v oblasti BOZP a PO
  • vést příslušnou dokumentaci, zpracovávat administrativu

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • mít platné certifikáty OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb. a OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • služební automobil i pro soukromé účely
  • flexibilní pracovní dobu
  • naplánování schůzek dle potřeby
  • práci v Plzeňském kraji
  • stravenky
  • odborné vzdělávání

  • místo výkonu práce - Plzeňský kraj