POJĎTE VYVÍJET WEBOVÉ PROJEKTY (AŽ 70 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

až 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pojďte pomoct s vývojem webových projektů pro informační systém s CMS frameworkem. Jeho prostřednictvím zákazníci provozují e-shopy, objednávkové systémy, servisní portály nebo rovnou kompletní weby.

Pracovní náplň

  • Vývoj těchto projektů (e-shopů apod.) pro naše zákazníky společně s celým týmem.
  • Projektu se budete účastnit po celou dobu jeho životnosti, od první konzultace se zákazníkem až po následnou péči a údržbu o už hotový projekt.

Co požadujeme?

  • Potřebujeme dobrou znalost HTML, CSS a JavaScriptu a zkušenosti s responzivním designem stránek.
  • Máte tah na bránu a chuť se učit a dál odborně růst.
  • Pokud už znáte Bootstrap, jQuery, Google Tag Manager, Node.js je to pro Vás výhodou. Pokud je zatím neznáte, tak se s nimi naučíte.

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní firmě s mladým kolektivem.
  • Pružnou pracovní dobu s možností i home office.
  • Úzkou spolupráci na vývoji CMS frameworku a pokud budete chtít a cítit se na to, můžete se na vývoji i podílet.
  • Firemní benefity (firemní akce, sick days, stravenky, nápoje, občerstvení a další...).
  • Pozice vhodná pro muže i ženy.

  • Místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.