ELEKTRO PROJEKTANT senior

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou VŠ v elektro oboru? Baví vás oblast elektromobility? Baví Vás projektování elektrických schémat? Mluvíte plynule anglicky? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis! Hledáme šikovného kolegu na pozici: ELEKTRO PROJEKTANT senior (od 43.000)

Pracovní náplň

  • Tvorba a návrh elektrických schémat
  • Zpracování dokumentace, účast při zkouškách a testování
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zpracování technických nabídek
  • Spolupráce s ostatními odděleními – Vývoj, Výroba, Konstrukce

Co požadujeme?

  • VŠ v elektro oboru – pohony a výkonová elektronika výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost systémů AutoCad, Engineering Base, Catia V5
  • Ochotu cestovat – občasné služební cesty
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + 2 dny sick days
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce a teambuilding
  • Benefitní poukázky Flexipass, volné lístky na sportovní a kulturní akce
  • Flexibilní začátek pracovní doby

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!