ZÁSTUPCE HR MANAŽERA VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Chceš se kariérně dále posunout? Máš již praxi v HR? Skvěle, zašli nám svůj životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • v době nepřítomnosti zastupovat HR managerku v rámci všech personálních záležitostí
  • vedení týmu podřízených (3 personalisti) v době nepřítomnosti HR managrky
  • zpracovávat personální agendu
  • meetingy s managementem společnosti
  • podílet se na rozložení finančního budgetu
  • zajišťování a kontrola procesů na personálním úseku

Co požadujeme?

  • vzdělání SŠ/VOŠ/VŠ
  • zkušenost v HR podmínkou!
  • znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU
  • dovolenou navíc
  • možnost získání skvělé zkušenosti a kariérního růstu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • další příjemné výhody
  • pravidelné odměny

  • lokalita: Plzeňsko