JS/TS SPECIALISTA S MOŽNOSTÍ REMOTE (AŽ 85 000 KČ)

až 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Hledáme frontend vývojáře, kteří zkrotili Javascript či Typescript. Makáme na softwaru pro celosvětově největší finanční instituce a díky našemu vývojovému týmu jsme v tom nejlepší. Pojď nám pomoct posouvat nás stále dál, ať jsme pořád nejlepší.


Pracovní náplň

    Budete se podílet na vývoji FE našeho softwaru. Při vývoji používáme JavaScript/TypeScript a kromě nich se tu setkáš i s C#/.NET, Java/Kotlin. Většinu aplikací máme na cloudu (Azure, AWS) a jedou na technologiích jako je Virtual DOM, Flux, Kafka, NoSQL nebo Docker. Neustále vylepšujeme naše vývojové postupy. Část pracovní doby můžeš věnovat i technologiím mimo svůj produkt, aby sis rozšířil své obzory.

Co požadujeme?

    Mít aspoň 3 roky zkušenosti s některou z technologií, kterou používáme. Prioritně tedy Javascript nebo Typescript. Baví tě přemýšlet nad tím, co za problém se vlastně řeší a komu je funkcionalita určena. Umíš si stanovit priority a hledáš taková řešení, která uspokojí zákazníky. Rád se učíš novým věcem a zkoušíš je v praxi.

Co nabízíme?

    Sice jsem se rozrostli, ale korporátními zlozvyky jsme se rozhodně neinspirovali. Všichni tady držíme spolu a udržujeme tvůrčí prostředí. Udržujeme worklife balance a vzali jsme si k tomu na pomoc flexibilní pracovní dobu, možnost homeoffice anebo i remote, 5 týdnů dovolené, stravenky, různé příspěvky ať už na pojištění nebo vzdělávání, a ještě několik dalších takových pomocníků.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Zasloužíte si kariéru, kterou budete milovat...

Získejte vše, co potřebujete k vybudování kariéry, která vám přináší radost a vzrušení.