ELEKTROÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte práci ve stabilní mezinárodní společnosti v Brně? Zvládáte servis výrobních strojů a vlastníte elektro vyhlášku? Chcete v práci využívat své technické znalosti? Tak pošlete svůj životopis nebo zavolejte a vše spolu probereme.

Pracovní náplň

  • Práce při opravách a údržbě elektrických strojů a zařízení
  • Řešení náhlých oprav u zařízení
  • Odpovědnost za plynulý provoz výroby

Co požadujeme?

  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. min. § 6
  • Praxi s opravou a údržbou výrobních strojů
  • Technickou zdatnost, samostatnost
  • Ochotu pracovat na dvanáctihodinové směny )krátkýúdlouhý týden)

Co nabízíme?

  • Adekvátní platové ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Čtvrtletní bonusy
  • Možnost profesně i finančně růst
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování s příspěvkem
  • Občerstvení na pracovišti
  • Teambuildingové akce
  • Práci v zajímavém prostředí
  • Pracoviště: v blízkosti centra Brna (jen pár zastávek tramvají)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.