DĚLNÍK DO VÝROBY - MĚLNÍK

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Jsi manuálně zručný a vyhovuje ti práce ve 12hodinovém provoze? Nevadí ti zamakat v sezóně a mít pak volnější zimu? Pak jsi pro nás pravý člověk! Pošli nám informace o sobě co nejdříve a můžeš pracovat v naší pobočce u Mělníku.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha konkrétního výrobního stroje - speciální výroba
  • kontrola průběhu výroby
  • odstraňování drobných poruch
  • základní údržba stroje a úklid
  • práce ve 12hodinového režimu - denní, noční

Co požadujeme?

  • praxe ve výrobní společnosti
  • manuální zručnost
  • aktivní práce na PC - potřebné pro kariérní růst
  • výhodou strojnický průkaz, svářečský průkaz, průkaz na vzv
  • schopnost řešit praktické problémy, samostatnost
  • odolnost vůči hlučnějšímu a prašnějšímu prostředí

Co nabízíme?

  • stabilní prostředí výrobní společnosti
  • možnost kariérního růstu vítán - pokud budeš šikovný, můžeš jít rychle na vyšší posty
  • stravenky
  • zvýhodněný tarif
  • fajn parta na pracovišti

    Místo výkonu práce: okres Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Mgr. Martina Strouhalová
Team Leader

+420773773885
olomouc@acjobs.cz
Skype