TECHNIK VÝROBY / STROJNÍK - OLOMOUC

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Hledáte práci v Olomouci? Jste technicky orientovaný, manuálně zručný a umíte pracovat na PC? Mám pro Vás skvělou příležitost! :) Pošlete mi svůj životopis ještě dnes a ucházejte se o pozici ve stabilní společnosti v Olomouci.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha konkrétního výrobního stroje - speciální výroba
  • nastavování a úprava parametrů stroje na PC
  • kontrola průběhu výroby
  • odstraňování drobných poruch, opravy
  • základní údržba stroje
  • práce ve 12hodinového režimu - denní, noční

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ideálně technického směru - strojní, elektro aj.
  • praxe ve výrobní společnosti
  • manuální zručnost
  • aktivní práce na PC
  • výhodou strojnický průkaz, svářečský průkaz, průkaz na vzv
  • schopnost řešit praktické problémy, samostatnost
  • odolnost vůči hlučnějšímu a prašnějšímu prostředí

Co nabízíme?

  • stabilní prostředí výrobní společnosti
  • finanční ohodnocení 25-30.000 Kč hrubého po zaškolení
  • důkladné zaškolení na pozici
  • stravenky
  • zvýhodněný tarif
  • fajn parta na pracovišti

    Místo výkonu práce: Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.