ADMINISTRATIVA S NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

22000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Hledáš práci, kde využiješ znalost německého jazyka? Chceš mít ale i dost volna na oddech? Pak tady máme něco právě pro tebe. Rozšiřujeme tým a hledáme němčináře, který chce fajn práci v mladém kolektivu, spoustu benefitů a v neposlední řadě i možnost dalšího růstu – budeš to ty?

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracovávání administrativy v oblasti nákupu nebo účetnictví
  • kontrola správnosti dokumentace
  • práce v interním systému (SAP, ale to tě naučíme)
  • komunikace s týmem

Co požadujeme?

  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • když umíš i anglicky, bude to výhoda
  • aspoň středoškolské vzdělání
  • ochotu se dále vzdělávat

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost home office
  • 25 dní dovolené + až dalších 8 dní navíc!
  • skvělou příležitost pro nastartování kariéry
  • stabilní zázemí
  • a mnoho dalšího!

  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!