SERVISNÍ TECHNIK - MĚŘICÍ PŘÍSTROJE (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáte dlouhodobé zaměstnání a ne jenom jednu z mnoha zastávek v rámci praxe? To je dobře, protože ani my nehledáme skokany, kteří si k nám odskočí získat praxi. Hledáme člověka, který se chce učit a případně s námi i růst. Jsi to ty? Pakliže ano, pošli svůj životopis na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - MĚŘICÍ PŘÍSTROJE (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • kontrola a opravy měřicích přístrojů
  • oprava a výměna elektro součástek
  • pomáhat zákazníkům zlepšit, zrychlit a optimalizovat náklady na výrobu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
  • prokazatelnou praxi (brigády, práci nebo praxi při škole) v servisu menších elektro zařízení, či IT zařízení
  • znalosti v oblasti elektroniky a obvodové techniky
  • uživatelské znalosti základního balíčku MS Office
  • manuální zručnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • zázemí zavedené společnosti na trhu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu na šéfa servisu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • práci na HPP
  • nástup možný dle domluvy
  • práci vhodnou pro muže i ženy

  • sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.