Kotlete to v Kotlinu

Máme zákazníka, který shání vývojáře ovládající Kotlin a Javu. Dělají na různých softwarových řešeních pro IT management (Správa IT a podnikových služeb, SW licencí, monitorování obchodních služeb) a digitální interakci (big data analytics, zavedení digitalizace u zákazníka).

Pracovní náplň

    Co Vás čeká:
    Vývoj webových aplikací pro oblast ITSM řešení. Je to hromada práce, takže ničím dalším Vás zatěžovat nebudou. Kromě Kotlinu a Javy se setkáte ještě s Docker, Consul a Spring Boot.

Co požadujeme?

    Oplýváte těmito přednostmi:
    Nadšení pro Javu a Kotlin.
    Zkušenostmi s architekturou založenou na Spring mikroslužbách.
    Komunikativní angličtinou.

Co nabízíme?

    Odměnou Vám bude:
    Práce v menší stabilní společnosti s neformálním prostředí a přátelskou atmosférou.
    Flexibilní pracovní doba.
    Firemní školení a výuka jazyků v pracovní době.
    A z číselných benefitů třeba 13. plat, až 30 dní dovolené a „cafeteria“ benefitní systém.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.