PRACOVNICE/K ÚKLIDU - WÜRTH - BEZDĚČÍN

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako PRACOVNICE/K ÚKLIDU. Umíme přizpůsobit úvazky a plánovat směny dle Vašich potřeb a možností.

Pracovní náplň

    Úklid kanceláří
    Běžný kancelářský klid , úklid sociálních zařízení, kuchyněk
    Strojní mytí skladu

Co požadujeme?

    Čistý trestní rejstřík,
    Spolehlivost
    Samostatnost
    Flexibilitu
    Strojní mytí , zkušenost se strojem vítána

Co nabízíme?

    100-120 Kč/hodinu
    Po-pá 6,5h
    Férové jednání
    Odpovědného zaměstnavatele
    DPP / DPČ
    Práce je vhodná pro OZP, OZZ, ID, SD

    Místo výkonu práce: Würth Nepřevázka, Bezděčín, Mladá Boleslav