ŠIKULA NA ELEKTROMECHANIKU (25-30000,-)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte znalosti z elektromechaniky a jste v tom dobrý? Máte zájem pracovat na dvě směny pro stabilní strojírenskou firmu? Ano? Ozvěte se mi..

Pracovní náplň

  • instalace a manipulace elektrických částí výrobků dle platných předpisů
  • opravy elektrických zařízení
  • zpětná kontrola zapojení

Co požadujeme?

  • odborné vyučení bez maturity v oboru elektro nebo platné osvědčení z profesní kvalifikace dle NSK (Národní soustava kvalifikací)
  • znalost vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou (propadlou vyhlášku lze obnovit)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • samozřejmostí je samostatnost a pečlivost
  • důležitá je odpovědnost za svoji práci

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • dovolená 5 týdnů
  • 1500 docházkový bonus
  • penzijní/životní připojištění
  • flexi pass
  • vzdělávací kurzy, školení
  • dotované stravování
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • práce na dvě směny
  • místo výkonu práce Šumperk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.