TECHNOLOG MATERIÁLŮ (I ABSOLVENT)

Neaktivní nabídka

38000 - 50000 Kč

Máte VŠ vzdělání technického směru nebo praxi jako materiálový technolog a rozumíte kovům? Zvládnete komunikaci v AJ nebo NJ? Máte zkušenost v jednání se zákazníky? Pokud ano, pošlete mi prosím svůj životopis a já Vám ráda sdělím detaily.

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky, vyhodnocování jejich požadavků, reklamace, komunikace s výrobou
  • Vytváření pracovních postupů a kontrola jejich dodržování
  • Poskytování podpory v rámci společnosti v oblasti technologie

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ, podmínka: technický obor
  • Může být i absolvent VŠ oboru chemie nebo metalurgie - rádi Vás všemu naučíme
  • Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • Pokročilou znalost MS Office
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti

Co nabízíme?

  • Nástupní plat dle Vašich zkušenosti od 38.000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost účastnit se jazykových kurzů
  • Stravenky a dotované závodní stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo pracoviště: Beroun (dobrá dopravní dostupnost i z Plzně)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.