METROLOG (TECHNIK) - 13. PLAT

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Pracoval jste někdy v oblasti kontroly kvality v oboru strojírenství? Kalibrace měřidel, zajišťování jejich funkčnosti a zavádění do výroby Vám není cizí? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis . Budu se moc těšit na Vaši reakci.

Pracovní náplň

  • Kalibrace měřidel
  • Kontrola, opravy a udržování dobrého stavu měřidel ve výrobě
  • Výběr nových měřidel

Co požadujeme?

  • Střední školu technického zaměření
  • Praxi v oblasti metrologie a kontroly kvality
  • Znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Závodní stravování, stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek do benefitního systému
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Firemní akce i pro rodiny s dětmi
  • Zvýhodnění rodinné volání
  • Velmi moderní a čisté pracovní prostředí

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.