Frontend naší IT kapely.

mzdové ohodnocení

Ostrava

Pro výrobní společnost hledáme developera, který jim pomůže s wireframy a šablonami pro jejich aplikaci pro skladové hospodářství.

Pracovní náplň

    Kromě návrhu wireframů a šablon i řešení Javascriptové funkčnosti.
    Analyzovat problémy a zpracovávat požadavky na řešení. Připravovat a spolupracovat na testování aplikací.
    Vytváření aplikační dokumentace.
    Implementovat front-end komunikující přes REST-API.
    Spolupráce s programátory a ostatními ICT kolegy.

Co požadujeme?

    Znáte principy programování, responzivního web designu a základních návrhových vzorů.
    Znáte HTML 5, CSS 3, Javascript a jeho frameworky, konkrétně React.
    Máte grafický cit pro výsledný vzhled aplikace.
    Máte zkušenost s agilními metodikami vývoje (Scrum, Agile).

Co nabízíme?

    U nás budete mít dlouhodobou perspektivu v trvale rostoucí firmě s nadnárodním působením
    Máme výborné technické i technologické zázemí a máme široké možnosti vzdělávání v rámci společnosti (jazykové kurzy v místě pracoviště).
    Také možnost profesní seberealizace a dalšího růstu.
    Dostanete samozřejmě stravenky a občerstvení na pracovišti v podobě ovoce a plně zajištěného pitného režimu.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.