ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Máte elektrotechnické vzdělání a praxi na pozici elektrikáře ve výrobě? Máte technické myšlení a chcete rozvíjet své dosavadní zkušenosti? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis! Česká výrobní společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • Preventivní opravy a údržba dle údržbového plánu
  • Řešení nenadálých poruch ve výrobě
  • Elektroinstalační práce ve výrobě
  • Práce s technickou dokumentací a elektro schématy

Co požadujeme?

  • SOU / SŠ elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku 50/1978 §6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxi na obdobné pozici

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Náborový příspěvek
  • Možnost firemního ubytování
  • Měsíční a roční odměny
  • Závodní stravování
  • Firemní akce

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Lokalita pracoviště: Pelhřimov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!