Projektant Elektro Junior VVN BRNO

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru a zkušenosti s tvorbou projektů zaměřených na VVN. Hledáte stabilního zaměstnavatele s možností profesního i osobního růstu? Pak máme pracovní nabídku právě pro Vás! Společnost zabývající se především výstavbou a projektováním distribučních trafostanic, rozvoden velmi vysokého napětí (VVN) a vedení VVN hledá kolegu. Jste to Vy?

Pracovní náplň

  • Projekty rekonstrukcí a oprav elektrických stanic a vedení do úrovně VVN
  • Zpracování všech stupňů dokumentace až po dokumentace provedení stavby včetně návazných
    dokumentů (podklady pro kalkulace prací, harmonogramy provedení prací)
  • Zpracování projektů skutečného provedení stavby na základě předaných podkladů
  • Živnost Projektová činnost ve výstavbě
  • Provedení požadovaných prací v souladu s požadavky zákazníků – provozovatelů distribuční
    soustavy
  • Dodržování legislativních požadavků pro zpracování projektové dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalost AutoCAD, MS Office, RUPLAN výhodou
  • Kvalifikaci dle vyhl. č. 50/1978 Sb. - § 10
  • Autorizaci ČKAIT výhodou

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a silné společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • Stravenky
  • Kurzy a školení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Možnost nástupu: ihned
  • Místo výkonu práce: Brno