PR AND MARKETING MAKER Praha

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Je pro Vás PR, média, reklama, marketing součástí každodenního života? Jste odborník na komunikaci a zajímáte se o nové trendy v oblasti PR? Pak hledáme právě Vás!! Holdingová společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: PR AND MARKETING MAKER Praha

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za PR strategii společnosti
  • komunikace s medii, psaní článků
  • zodpovědnost za webové stránky společnosti
  • komunikace na sociálních sítích
  • návrhy propagačních materiálů
  • copywriting
  • podílení se na návrzích eventů, veletrhů
  • spolupráce s externími agenturami

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • prokazatelnou zkušenost v oblasti PR a marketingu
  • samostatnost, drive, nové nápady

Co nabízíme?

  • roční odměny
  • 25 dnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky
  • vzdělávací kurzy
  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha