GALVANIZÉR Praha východ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti jako Galvanizér ve výrobě? Chcete využít své dosavadní zkušenosti a nabrat nové? Nevadí Vám práce na 2 směny? Pak nám neváhejte poslat svůj životopis! Ryze česká výrobní společnost hledá kolegu na pozici: GALVANIZÉR Praha východ

Pracovní náplň

  • Chemická a elektrochemická úprava dílů
  • Udržování galvanické lázně ve funkčním stavu
  • Kontrola chemických procesů probíhajících při úpravě dílů
  • Spolupráce s ostatními kolegy
  • Kontrola kvality

Co požadujeme?

  • Min. SOU technického směru
  • Praxe na pozici Galvanizér výhodou
  • Spolehlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na závodní stravování
  • Možnost ubytování v okolí společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost profesního růstu

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: 20 min. z metra Kobylisy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!