SPECIALISTA TZB

Máte zkušenosti jako stavbyvedoucí? Vedl jste stavby ze stránky TZB? Chtěli byste se v tomto oboru nadále zlepšovat a sbírat nové zkušenosti? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis! Stavební společnost hledá kolegu na pozici: SPECIALISTA TZB (od 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace všech činností týkajících se TZB na stavbě
  • Návrh technických řešení
  • Kontrola dodržování BOZP, PO a technických postupů
  • Komunikace s externími pracovníky stavby, hodnocení zaměstnanců
  • Výběr dodavatelů, pracovníků na stavby a účast ve výběrových řízeních
  • Cestování po stavbách po celé ČR

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického nebo stavebního směru
  • Orientace ve všech oblastech TZB a znalost norem a zákonů
  • Vyhláška 50/1978
  • Ochota cestovat po celé ČR, ŘP sk. B
  • MS Office, Project
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na stavování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Datum nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: západní čechy, centrála Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!