!! Strojvedoucí !!

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

Hráli jste si jako malí s vláčky? Baví Vás Vaše práce a máte platnou licenci strojvedoucího? Anebo by jste se rád stal mašinfírou? Nebojte se mi ozvat a něco vymyslíme!

Pracovní náplň

  • Provádí řízení a údržbu lokotraktorů při obsluze stavenišť ve stavebně montážní činnosti, při výlukové činnosti, při přepravě montážních vozů po dobu montážních pracích, při stěhování na jiné stavby
  • Provádí přípravu, provozní ošetření a údržbu hnacího vozila, sledování trati, návěstí a návěstidel při jízdě
  • Účastní se povinných školeních a pravidelné výuky strojvedoucích
  • Vypisuje doklady potřebné při práci strojvedoucího
  • V případě náhradní práce se řídí pokyny vedoucího čety

Co požadujeme?

  • ÚSO vzdělání
  • Licence strojvedoucího
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav pro práci v kolejišti
  • Ochotu cestovat v rámci ČR

Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Měsíční a roční systém prémií
  • Stravné dle zákona
  • Úvodní zaškolení a procesní adaptace
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Česká Třebová, nebo Velký Osek