PROJEKTOVÝ MANAŽER - EKONOM

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Chcete pracovat pro stabilní českou společnost s dlouholetou tradicí? Máte zkušenosti s ekonomickou stránkou projektů? Jste asertivní člověk, který se umí přizpůsobovat změnám? Tak neváhejte a reagujte na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER - EKONOM

Pracovní náplň

  • Řízení projektů především po ekonomické stránce
  • Úzká spolupráce s plánovačem projektu
  • Zpracování měsíčních reportů
  • Sledování harmonogramů projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti ekonomie
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Angličtinu na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost dotahovat věci do konce
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Znalosti projektového řízení

Co nabízíme?

  • Práci v úspěšné a stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Teambuildingy, vánoční večírek

  • Místo výkonu práce: Brno