SPECIALISTA VÝVOJE BRZDOVÝCH SYSTÉMŮ Praha (30-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Víte proč vlaky při brzdění skřípou a jak vlastně fungují jejich brzdy? Případně jestli je tramvaj schopná zabrzdit na místě a jaké tlaky a síly by takové prudké brzdění vyvolalo? Prostě mechanika je Váš obor a takovéto věci Vás zajímají? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Přední výrobce brzdových systémů pro kolejová vozidla hledá: SPECIALISTA VÝVOJE BRZDOVÝCH SYSTÉMŮ Praha (30-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • vývoj prvků hydraulických nebo pneumatických brzdových systémů pro kolejová vozidla
  • návrhy zkoušek pro nově vyvinuté systémy včetně jejich realizace
  • identifikace a analýza problémů, na které se přijde díky zkušebnímu provozu
  • práce v programech Inventor, AutoCad a všudypřítomných MS Office
  • spolupráce s externími dodavateli

Co požadujeme?

  • prošel jste si vzděláním ve strojírenském oboru na střední nebo vysoké škole
  • vzdělání a Vaše případná praxe Vám poskytly dobré znalosti v oblasti fyziky, mechaniky, pružnosti a pevnosti
  • máte alespoň základní znalosti angličtiny
  • je třeba mít analytické myšlení, abyste zanalyzovali problémy a požadavky brzdových systémů
  • organizační schopnosti ke správné organizaci práce
  • spolehlivost a samostatnost, ať už ohledně vývoje či řešení problémů
  • schopnost pracovat v týmu, protože budete spolupracovat s dalšími lidmi, kteří se podílí na vývoji finálního produktu

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnosti dalšího vzdělávání
  • příspěvek na stravování
  • v případě potřeby máme možnost zajistit pronájem bytu

  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha nebo Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!