SVÉHO ČASU PÁN/PANÍ V ADMINISTRATIVĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Jsi absolventem a hledáš práci v administrativě, kde budeš mít i dostatečný prostor pro svůj volný čas? Mluvíš německy a chceš tento jazyk využít pro svou kariéru? Hledáme nové členy pro posílení našeho super týmu! Zašli nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • kontrola faktur a jejich správa
  • příprava podkladů pro účetní úkony
  • práce v programu SAP – zaučíme

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • mírně pokročilou znalost němčiny (slovem i písmem)
  • povědomí o účetnictví – výhodou
  • dobrou znalost MS EXCEL – výhodou

Co nabízíme?

  • velký prostor pro osobní volno
  • možnost pravidelné práce z domova
  • zaučíme tě a dáme ti šanci se posouvat dále
  • přátelské prostředí a vzájemnou podporu
  • super start tvé kariéry
  • finančně tě podpoříme, pokud nejsi z blízkého okolí
  • další benefity a výhody

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.