ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ s VYHLÁŠKOU 50/1978 Sb. (27.-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

27000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Vyučil/a ses v oboru elektro a hledáš první flek po škole nebo už máš praxi? Chceš mít jistotu stabilního místa a k tomu super benefity? Tak pošli svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • údržba výrobních linek
  • na směně budeš reagovat na technické problémy na strojích, které bude potřeba opravit
  • spolupráce s kolegy z výroby

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v technickém oboru
  • vyhlášku 50/1978 Sb.
  • zkušenosti s údržbou strojů - výhodou
  • ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • zajímavé bonusy, prémie, odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • odborné kurzy, školení
  • v případě potřeby lze využít i autobusové svozy z okolí Plzně

  • lokalita výkonu práce: Plzeň