ELEKTROPRÁCE VE VÝROBĚ (i bez 50/78 sb.) - 28-38.000 Kč

Neaktivní nabídka

28000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Hledáte práci a máte zkušenost s elektro opravami nebo elektro montáží? Máme pozice vhodné jak pro zkušené elektrikáře s vyhláškou 50/78 sb. tak i pro elektromontéry bez vyhlášky. Hledáme ELEKTROPRÁCE VE VÝROBĚ (i bez 50/78 sb.) - 28-38.000 Kč

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • pracovní zařazení dle zkušeností elektromontáže nebo elektroúdržba
  • drobné opravy výrobních strojů
  • zapojení elektro komponentů dle schémat
  • elektro práce ve výrobě dle zkušeností a praxe

Co požadujeme?

  • praxi v oblasti elektromontáže nebo elektroúdržby ve výrobě
  • vyhláška 50/78 sb. - VÝHODOU
  • možnost práce i jen na jednu směnu

Co nabízíme?

  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • 25 dní dovolené
  • bonusy, prémie, odměny
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • odborná školení
  • stavování ve firemní kantýně
  • v případě potřeby lze využít autobusové svozy

  • lokalita výkonu práce: Plzeň