ELEKTRIKÁŘ VE VÝROBĚ (i pro absolventy) (28.-35.000 Kč)

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš elektro vyhlášku 50/78 sb. a hledáš práci, kde navíc můžeš dál profesně růst? Nevadí ti práce na směny? Skvělé, reaguj zaslaným životopisem!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • provádění preventivní údržby na výrobních zařízení
  • navrhování nápravných opatření, aby se nevytvářely poruchy
  • spolupracování s výrobou při zjištěných potížích na strojích

Co požadujeme?

  • výuční list nebo maturitní zkoušku v elektro oboru
  • praxi v údržbě ve výrobním prostředí - výhodou
  • vyhlášku 50/1978 Sb.
  • ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy, prémie, odměny
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • odborná školení
  • stavování ve firemní kantýně
  • v případě potřeby lze využít autobusové svozy

  • lokalita výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.