PLC MECHATRONIK - SMLOUVA NA NEURČITO!

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte-li vyhlášku 50/1978 Sb. §6 a vyznáte se v programování výrobních strojů? Tak hledáme právě Vás! Potřebujeme právě Vás, abychom doplnili náš tým! Zašlete nám svůj životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Výborná volba! Budeš mít možnost se podílet na zkvalitňování procesu a výrobků.

Pracovní náplň

  • diagnostika řídících systémů strojů
  • tvorba nových programů pro řídící systémy a jejich úprava
  • opravy nebo úpravy elektronických zařízení
  • volba vhodných senzorů a jejich nastavování

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ - elektro obor výhodou
  • znalost PLC/ Simatic
  • anglický nebo německý jazyk (čtení dokumentace)
  • vyhlášku 50/78 Sb., §6

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • smlouva na dobu NEURČITOU
  • příspěvek na dopravu/ dojíždění
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné navyšování mzdy
  • možnost jazykových kurzů
  • příspěvek na kulturní akce

  • místo výkonu práce: cca 30 minut od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.