JUNIOR SPECIALISTA ÚČETNÍHO ODDĚLENÍ s NJ

Neaktivní nabídka

20000 - 27000 Kč

Hledáš pracovní pozici v administrativě a máš základní přehled v oblasti účetnictví? Věříš si ve své znalosti německého jazyka a chceš jej dobře využít? Chceš mít možnost pracovat pravidelně z domova? Do našeho týmu hledáme právě někoho jako jsi ty! Vhodné pro ABSOLVENTY!

Pracovní náplň

  • správa dat v systému SAP
  • kontrola vystavených a přijatých faktur
  • komunikace s dodavateli a zákazníky
  • příprava dalších účetních podkladů

Co požadujeme?

  • dokončenou SŠ s maturitou
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
  • základní povědomí o jednoduchém účetnictví
  • znalost SAP výhodou – vše potřebné tě naučíme

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • možnost pravidelné práce z domova
  • stravenky
  • další benefity v hodnotě více než 20.000 Kč
  • jazykové kurzy
  • finanční příspěvek při případné relokaci
  • možnost výhodnějšího bydlení
  • spoustu dalších benefitů

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!