SAPÁK DO DEVOPS (60 000 - 80 000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hledáme SAPáka co se vrhne po hlavě do mezinárodních projektů stejně, jako do podpory aplikací pro naše zákazníky! Držíme Ti flek, tak neváhej a pošli nám svoje CVčko!

Pracovní náplň

  • Poskytování technické podpory aplikacím
  • Řešení technických problémů na 2. a 3. úrovni
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Podílení se na neustálém zlepšování (návrh, vývoj, implementace)

Co požadujeme?

  • Předchozí zkušenosti se správou SAP aplikací alespoň 3 roky
  • Velmi dobrou znalost SAP SD
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • ITIL výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost homeoffice
  • 5 týdnů dovolené + 6 dní sickdays
  • Stravenky plně hrazené společností
  • Technické vybavení i k soukromým účelům
  • Multisport karta, příspěvky na penzijní pojištění

    Místo výkonu práce: Praha 11