SAP CONSULTANT PRO MODULY SD, CI - AŽ 80 000 Kč

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Nezalekneš se denní komunikace v angličtině? V práci se SAPem nejsi žádným nováčkem? Láká tě prostředí mezinárodní společnosti? Zašli nám svůj životopis a rozjeď to s námi!

Pracovní náplň

  • Návrh a implementace nových funkcí v SAP
  • Neustálé zlepšování systému
  • Spolupráce na interních projektech
  • Komunikace s německými kolegy
  • Práce s databází Oracle

Co požadujeme?

  • Zkušenost s vývojem a implementací SAP modulů min. 3 roky
  • Velmi dobrá znalost SAP CD, SI podmínkou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • Možnost homeoffice
  • 5 týdnů dovolené + 6 dní sickdays
  • Stravenky plně hrazené společností
  • Technické vybavení i k soukromým účelům
  • Multisport karta, příspěvky na penzijní pojištění

    Místo výkonu práce: Praha 11