SVÁŘEČ/ZÁMEČNÍK (10 000KČ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK)

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Umíte svařovat CO2? Výborně ovládáte čtení ve výkresové dokumentaci? A chcete se stát součástí stabilní a tradiční společnosti, která Vám poskytne zázemí a možnost dalšího odborného růstu? Hledáte práci jen na ranní směnu? Tak pošlete svůj životopis nebo rovnou zavolejte a probere spolu možnosti Vašeho uplatnění.

Pracovní náplň

  • Svářečské, zámečnické a klempířské práce
  • Práce v zakázkové a malosériové výrobě
  • Práce s ocelí
  • Občasné svařování dílů, opravy, práce na prototypech karosérií
  • Práce v jednosměnném provoze

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru zámečník, karosář, mechanik apod.

  • Praxi ve svařování metodou CO2 (nutná státní zkouška)
  • Velmi dobrou orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost broušení, leštění a dokončovacích operací
  • Manuální zručnost, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Základní plat + množství dalších bonusů a benefitů
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované obědy v areálu společnosti „za hubičku“
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity, sport a kulturu
  • Podporu v kariérním i odborném růstu
  • Zázemí a stabilitu tradiční společnosti
  • Místo práce: Šumperk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.