Systémový analytik embedded HW/SW (AŽ 60 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Pro společnost vyrábějící nemocniční a pečovatelská lůžka a dalšího zdravotnického příslušenství hledáme systémového analytika, který jim pomůže s rozšifrováním zákazníkových požadavků a jejich překladem pro naše HW a SW inženýry.

Pracovní náplň

    Identifikace potřeb interního a externího zákazníka.
    Analýza požadavků na nový produkt nebo na změny stávajících produktů.
    Vytvoření jasného zadání pro HW a SW inženýry a spolupráce s nimi na technickém řešení.
    Spolupráce při tvorbě testovacích scénářů a při realizaci testů.
    Posouzení produktu, zda je ve shodě se zadáním.

Co požadujeme?

    Dobrá znalost procesů vývoje SW a celého životního cyklu produktu (ideálně se zaměřením na embedded vývoj).
    Znalost návrhu architektury SW (HW výhodou).
    Praxe na obdobné pozici (analytik, vývojář, SW architekt).
    Zkušenosti s analýzou a zpracováním zákaznických požadavků a formalizovaným zadáním SW vývoje (UML, flowchart, state-chart, E-R apod.).
    Dobrá znalost AJ slovem i písmem.

Co nabízíme?

    Zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní doba, kafetérie, možnost home-office, penzijní připojištění a další).
    Firemní školka.
    Samostatná práce s výraznou možností seberealizace.
    Práce na mezinárodním projektu a aktivní využití angličtiny.

  • Místo výkonu: okres Kladno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.