Senior DWH specialista (AŽ 90 000 KČ/MĚS)

Neaktivní nabídka

až 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Pro společnost vyrábějící nemocniční a pečovatelská lůžka a dalšího zdravotnického příslušenství hledáme DWH specialistu, který zaštítí celý jejich data warehouse.

Pracovní náplň

    Budete mít vrcholovou odpovědnost za návrh architektury a implementaci data warehouse pro společnost. Také se postaráte o jeho další rozvoj a údržbu.
    Konzultace s interními klíčovými lidmi a managementem a podíl na tvorbě zadání reportingu
    Je třeba napojit interní ERP systémy a CRM, případně i další důležité systémy, realizovat a dohlížet na implementaci ETL procesů mezi systémy.
    Příprava a předávání výstupů klíčovým uživatelům, příp. vedení společnosti.

Co požadujeme?

    Pokročilé znalosti Microsoft SQL technologií (SSIS, SSRS, SSAS) včetně administrace
    Pokročilá znalost T-SQL
    Administrace MS SQL server 2008 R2 – 2017
    Pokročilá znalost MS Excel
    Znalost AJ na komunikativní úrovni.
    Výhodou je, pokud znáte MS Sharepoint 2013 (a novější) ideálně na úrovni power user či admina, máte zkušenosti s PowerBI a prací v nadnárodním týmu.

Co nabízíme?

    Zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní doba, kafetérie, firemní školka, možnost home-office, sport a další).
    Možnost částečné práce na dálku (po zapracování).
    Samostatná práce s výraznou možností seberealizace.
    Práce na mezinárodním projektu a aktivní využití angličtiny.

  • Místo výkonu: okres Kladno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.