PROJEKTANT V ELEKTROTECHNICE

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření a zkušenosti z pozice projektanta ve společnosti působící v elektro průmyslu? Orientujete se v automatizaci, měření a regulaci? Máte chuť pracovat v ryze české společnosti, jejíž přístup k zaměstnancům, klientům a k životu jako takovému Vám jednoduše vyrazí dech a kde budete opravdu šťastní = motivováni? Pak na nic nečekejte a nenechte si utéct tuto jedinečnou nabídku práce! Nevšední, moderní, stabilní, perspektivní společnost, špička ve svém oboru, hledá nového člena týmu na pozici: PROJEKTANT V ELEKTROTECHNICE

Pracovní náplň

  • Zpracování projektové dokumentace ve všech úrovních projektu, od investičního záměru až po jeho samotnou realizaci
  • Samostatná tvorba elektrotechnických schémat
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zajišťování materiálu na dané projekty
  • Autorský dozor při realizaci projektu

Co požadujeme?

  • Středoškolské, avšak lépe vysokoškolské, vzdělání v oboru elektro (MaR, průmyslová automatizace apod.)
  • Alespoň krátké pracovní zkušenosti na pozici elektro - projektanta, případně z obdobné pozice
  • Znalosti práce s konstrukčními programy
  • Všeobecný přehled v oblasti elektrotechniky a automatizace a způsobech použití jednotlivých elektrotechnických materiálů

Co nabízíme?

  • Seberealizaci v rostoucí společnosti
  • Motivační mzdové a prémiové ohodnocení dle zkušenosti a výkonu
  • Technické zázemí umožňující plně profesionální práci
  • Mnoho benefitů zpříjemňujících (nejen) práci
  • Rodinné prostředí velmi netradiční společnosti :O)

  • Místo výkonu: 15 minut z Pardubic

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!