OPERÁTOR CNC - Junior

Neaktivní nabídka

24000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte zkušenosti s CNC obráběcími centry? Hledáte uplatnění ve firmě, kde můžete nabrat nové zkušenosti a znalosti? Nevadí Vám práce ve směnném provozu? Zašlete nám svůj životopis! Hledáme právě Vás! Menší strojírenská firma hledá novou posilu týmu na pozici: OPERÁTOR CNC - JUNIOR (24-27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC obráběcích strojů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Provádění kontrol rozměrovými měřidly
  • Základní programování strojů

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • Znalost obsluhy CNC strojů
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Programování CNC strojů (výhodou)

Co nabízíme?

  • Příspěvek na stravování
  • Šance pro absolventy
  • Proplácené přesčasy

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: okres Mělník

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!