OBCHODNÍK S NJ

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Máte praxi v obchodě a chcete se v něm dále rozvíjet? Máte němčinu na pokročilé úrovni a disponujete vyjednávacími schopnostmi? Jste ochotný/á cestovat a jste držitelem řidičského oprávnění? Pak neváhejte zaslat životopis! Výrobní společnost hledá novou posilu na pracovní pozici OBCHODNÍK S NJ

Pracovní náplň

  • plánování a zajišťování schůzek s klienty
  • akvizice nových klientů v rámci rakouského trhu
  • udržování dobrých vztahů se stávajícími klienty
  • odpovědnost za prodej v rámci svěřeného regionu
  • propagace produktů společnosti
  • zpracování reportů a drobná administrativa

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého jazyka (vedení obchodních jednání)
  • dlouhodobou praxi na obdobné pozici
  • zkušenosti s akvizicemi nových zákazníků
  • řidičský průkaz, sk.B
  • spolehlivého člověka se slušným vystupováním

Co nabízíme?

  • práci v dynamicky se rozrůstající společnosti
  • možnost využití firemního automobilu i k soukromým účelům
  • podpora osobního rozvoje a profesního vzdělávání
  • docházkový bonus
  • stravenky
  • svěřený region: Rakousko
  • zázemí kanceláře v Jihlavě