ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ (až 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máš vystudovanou školu s technickým zaměřením? Nevadí ti směnný provoz a máš zkušenosti s údržbou a opravami linek ve výrobě? Hledáš stabilní práci? Pak hledáme právě tebe! Společnost sídlící nedaleko Mladé Boleslavi hledá nového člena do týmu na pozici: ÚDRŽBÁŘ VE VÝROBĚ

Pracovní náplň

  • údržba a opravy svařovacích linek
  • práce s technickou dokumentací strojů
  • práce v nepřetržitém provozu
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • SOU / SŠ technického směru
  • zkušenosti s údržbou ve výrobě
  • orientaci v technické dokumentaci
  • ochotu pracovat i na noční směny
  • vyhlášku 50/1978 §5 - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • nástupní bonus ve výši 25 000 Kč
  • stravenky
  • příspěvek na životní pojištění
  • možnost kariérního růstu
  • pozice vhodná pro muže i ženy

  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: okr. Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!