Staň se mistrem LAN/WAN sítí

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Hledáme síťového nadšence a specialistu, který bude schopen jak samostatně, tak i týmově řešit složitější technické problémy v sítích a na síťovém HW (switche, routery, firewally, WiFi jednotky…), orientovat se ve stávajících produktech i nových síťových technologiích.

Pracovní náplň

    Poskytování technické podpory pro dodávaný síťový hardware, při které se setkáte s produtky Cisco, Micronic či HP.

Co požadujeme?

    Znalosti načerpané během VŠ studií elektrotechniky a praxe v oblasti správy počítačových sítí nebo konfigurace aktivních prvků.
    Znalost aktivních prvků LAN, WAN a problematiky Ethernet sítí a zkušenosti s konfigurací přepínačů, routerů, firewallů.
    Aktivní znalost anglického jazyka.
    Pokud máte certifikaci Cisco nebo jiných výrobců síťového HW a znalosti optických komunikaci je to výhodou.

Co nabízíme?

    K platu dostanete prémiové ohodnocení a podíl na zisku firmy.
    Samozřejmě mnoho známých benefitů jako 5 týdnů dovolené, stravenky, multisport kartu, pružnou pracovní dobu, mobil i pro soukromé účely a další.
    Práce v nové budově čistě ve vlastnictví společnosti s moderními kancelářemi a testovací laboratoří.
    Spolupráce se špičkovými světovými firmami a technologiemi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Valeriya Grigoryeva
HR Consultant

+420739290528
it@acjobs.cz
Skype

Divize ICT