ELEKTROTECHNIK (28-30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

Chcete pracovat v údržbě strojů? Elektrotechnika Vám není cizí a máte platnou vyhlášku č. 50/78 Sb.? Jste pracovitý, nebojíte se přesčasů a máte technické myšlení? Pokud nyní hledáte novou práci, neváhejte, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat jako TECHNIK ELEKTRO v úspěšné mezinárodní společnosti. Hledáme jak zkušené Elektro techniky, tak i juniory, kteří se na daný druh práce rychle zaučí a mají rádi výzvy.

Pracovní náplň

  • Provádění údržby strojního zařízení
  • Elektroinstalace na strojích
  • Montáž a demontáž
  • Oživování strojů
  • Aktivní přístup k řešení vzniklých problémů

Co požadujeme?

  • Platná vyhláška č. 50/78 Sb., §5
  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Manuální zručnost, pracovitost
  • Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou, ne podmínkou
  • Umění se zorientovat v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Příspěvky na dopravu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Různé příplatky a příspěvky
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Stravování v rámci společnosti a další

  • Místo výkonu práce: Brno-venkov