Aplikační vývojář

mzdové ohodnocení

Brno - město

Pro českou společnost vyvíjející vlastní informační systém hledáme aplikačního vývojáře, který se pustí do zdokonalování jejich informačního systému.

Pracovní náplň

    Pustíte se do vytváření našich dílčích aplikací (finance, sklady, personalistika), které budete také analyzovat a zdokonalovat. Také navrhnete datový model, vytvoříte okna aplikací a přidružených tiskových výstupů. Budete programovat obslužné procedury v našem makrojazyce, který Vás samozřejmě naučíme. Příprava metodických materiálů k softwarovým aplikacím je také jedna z věcí, které Vás čekají, a nakonec budete své analýzy obhajovat v rámci svého týmu.

Co požadujeme?

    Analytické a tvůrčí schopnosti společně s logickým myšlením je potřeba k vytváření analýz.
    Také je třeba znát alespoň základy programování v jakémkoliv jazyce, ať se rychle sžijete s naším makrojazykem.
    Schopnost vžít se do role budoucího uživatele se také hodí, aby vytvářené aplikace pro ně byli lehce pochopitelné.
    Srozumitelný ústní i písemný projev kvůli vytváření metodických materiálů a obhajobě analýz.
    A nakonec alespoň pasivní znalost anglického jazyka.

Co nabízíme?

    Samozřejmě 5 týdnů dovolené a k tomu 3 sick day, když se nebudete cítit moc dobře. Taky stravenky, multisport/flexipass kartu. Mají flexibilní pracovní dobu, protože každý je produktivní v jinou dobu a taky dostanete notebook. Hlavně budete ve stabilní české firmě s přátelskou atmosférou.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.