INŽENÝR 3D MĚŘENÍ

Neaktivní nabídka

32000 - 40000 Kč

Máš zkušenost s 3D měřením či programováním 3D měřícího zařízení? Láká tě možnost dále profesně růst? Skvěle, zašli životopis ještě dnes a získej zajímavou pracovní příležitost, o které jsi do teď jen snil/a!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • práce v laboratoři s měřícími přístroji
  • testování přítomnosti chemických látek
  • čtení ve výkresové dokumentaci

Co požadujeme?

  • VŠ technické vzdělání, či praxi v oboru
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • základní znalost AJ

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené
  • zajímavé finanční ohodnocení a každoroční nárůst mzdy
  • flexibilní pracovní dobu
  • vynikající dostupnost MHD
  • zaškolení a podporu ve vzdělávání
  • jazykové kurzy

  • lokalita: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.