STROJNÍK DO VÝROBY SE ČTVRTLETNÍMI BONUSY

23500 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte zkušenost z výrobní společnosti? Nevadí Vám práce v třísměnném provozu a chcete práci s nástupem ihned? Nábor zaměstnanců stále probíhá, tak nám zašlete svůj životopis a přidejte se nám!

Pracovní náplň

  • Obsluha strojů a zařízení
  • Nastavování odlévací linky
  • Preventivní údržba strojů
  • Vedení technické a provozní dokumentace

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • Fyzickou zdatnost
  • Spolehlivost

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu od 23 500 Kč + 1 500 Kč osobní ohodnocení a další možné navyšování
  • Čtvrtletní výrobní bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Kariérní postup pro šikovné pracovníky
  • Zdarma ochucené nápoje
  • Zaučení profesionály v oboru
  • Pracoviště blízko centra Brna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.